nalco
ecolabseko

» Kalite Politikası

kalite

Polar Su Teknolojisi kendini sürekli yenileyerek güncel çözüm ve öneriler sunar. Bu süreçte Nalco Chemical Company AR-GE ve gücü ile daima müşterilerinin yanında olarak, işletme maliyetlerinin sürekli minumumda tutulması için güncel uygulamalar ve teknolojiler üretir.

Polar Su Teknolojisi çalışanları uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile her türlü konuda sistemlerinize çözüm ve yenilikler üreterek kaliteli servis anlayışı ile size ve işinize değer katarlar. Polar Su AŞ. Hizmet bölgelerinde geniş satış ve satış sonrası hizmet ağına sahiptir. İhtiyacınız halinde çalışanlarımız en kısa sürede işletmenize ulaşarak gerekli uygulamaları ve teknik desteği sağlayacaktır.

Polar Su Teknolojisi sektörel ve müşteri odaklı eğitimler düzenleyerek, hizmet verdiği kuruluşlarda sürekli güncel çalışmalar yapar. Bu tür eğitim hizmetlerini tesislerinizde veya ortak belirlenmiş yerlerde gerçekleştirerek detaylı incelemeler ve çözümler oluşturulur.

Endüstriyel su ıslahı sektöründe hizmet veren firmamız yeni web sitemizde, sağladığı yüksek kalitedeki ürün ve hizmetlerini sizlere daha detaylı sunmaktadır.

Size sunduğumuz hizmetlerin kalitesini belgelerimizi sizlere sunarak kanıtlıyoruz.

» Lütfen tıklayın.

Firmamız ve ürünlerimiz hakkındaki güncel haber ve duyurulardan haberdar olmak için
e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.